Lazarus tree » Arnold Edward Mittin (1930-2006)

Persoonlijke gegevens Arnold Edward Mittin 


Gezin van Arnold Edward Mittin

Hij heeft/had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. David S Mittin  1957-1983
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnold Edward Mittin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnold Edward Mittin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnold Edward Mittin

David Sorkin
1881-1956
Mary Elgart
1889-1955
Albert Mittin
1897-1986
Jean Sorkin
1907-1992

Arnold Edward Mittin
1930-2006


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 januari 1930 lag tussen 2,4 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
    • De temperatuur op 3 februari 2006 lag tussen -1.9 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Raffaëla Paton wint het derde seizoen van de talentenjacht Idols.
      • 9 juli » In de finale van het WK voetbal in Duitsland wint Italië van Frankrijk na strafschoppen (5-3).
      • 13 juli » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie Autopia geopend.
      • 17 juli » Een tsunami eist veel levens op het eiland Java. Deze tsunami is wel zwakker dan de tsunami in 2004. Zie aardbeving Java 2006.
      • 16 augustus » Het Servisch voetbalelftal speelt de eerste officiële interland als zelfstandige natie. In een vriendschappelijke interland in Praag wordt met 3-1 gewonnen van Tsjechië.
      • 30 december » Saddam Hoessein wordt door ophanging om 4 uur 's nachts, Nederlandse tijd, geëxecuteerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mittin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mittin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mittin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mittin (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412214482437.php : benaderd 4 mei 2025), "Arnold Edward Mittin (1930-2006)".