Stamboom Lap » Jan Bakema (1902-1985)

Persoonlijke gegevens Jan Bakema 


Gezin van Jan Bakema

Hij is getrouwd met Geertruida Viening.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1921 te Sappemeer, hij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bakema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Bakema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bakema

Eildert Kok
1839-1877
Jan Bakema
1858-1945
Hendrika Kok
1864-1934

Jan Bakema
1902-1985

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1902 lag tussen -7,4 °C en -2,7 °C en was gemiddeld -5,5 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 17 december 1921 lag tussen 6,3 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    • De temperatuur op 25 juni 1985 lag tussen 12,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Dertiende Elfstedentocht, gewonnen door Evert van Benthem in een tijd van 6.47.44. Lenie van der Hoorn wint bij de vrouwen.
      • 11 mei » Bij een voetbalwedstrijd tussen Bradford City en Lincoln City vinden 56 mensen de dood door brand op de tribunes.
      • 11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
      • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
      • 13 november » Een uitbarsting van de vulkaan Nevado del Ruiz in Colombia veroorzaakt een aardverschuiving die de plaats Armero onder modder bedelft. Ongeveer 23.000 mensen komen om.
      • 18 november » De strip Casper en Hobbes, origineel Calvin & Hobbes, verschijnt voor het eerst in een krant.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jacobus Trox, "Stamboom Lap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lap-stamboom/I2787.php : benaderd 29 september 2026), "Jan Bakema (1902-1985)".