Genealogie Strootman » Albertus Hoen (1863-1942)

Persoonlijke gegevens Albertus Hoen 


Gezin van Albertus Hoen

Hij is getrouwd met Christina Grannemann.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria Annigje Hoen  1890-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Hoen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Hoen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Hoen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1863 lag rond de 21,2 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
      • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
      • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
      • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
      • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
    • De temperatuur op 25 juli 1942 lag tussen 14,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
      • 7 maart » De Nederlandse mijnenveger Eland Dubois wordt door de eigen bemanning tot zinken gebracht nadat het schip was gespot door een Japans verkenningsvliegtuig.
      • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
      • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
      • 29 april » Grote explosie bij Tessenderlo Chemie in Tessenderlo met 189 doden en enorme vernielingen. De waarschijnlijke oorzaak is de explosie van aangekoekt ammoniumnitraat dat arbeiders met dynamiet wilden laten springen.
      • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Strootman, "Genealogie Strootman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-strootman/I2807.php : benaderd 4 februari 2026), "Albertus Hoen (1863-1942)".