Genealogie Strootman » Gerardus Johannes Strootmann (1903-1999)

Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes Strootmann 


Gezin van Gerardus Johannes Strootmann

(1) Hij is getrouwd met Anna Hormann.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Margaretha Meiners.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1934 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Johannes Strootmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Johannes Strootmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Johannes Strootmann


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1903 lag tussen 6,3 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (47%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • De temperatuur op 13 juni 1934 lag tussen 4,7 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
      • 1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
    • De temperatuur op 28 oktober 1999 lag tussen 8,4 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 27 maart » Langeafstandloper Greg van Hest vestigt in Den Haag een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.01,10.
      • 20 april » Tijdens een bezoek aan Sevilla bezoekt prins Willem-Alexander een stierengevecht. Ook wordt hij die dag voorgesteld aan ene Máxima Zorreguieta.
      • 1 mei » Marianne Vaatstra wordt op 16-jarige leeftijd vermoord.
      • 7 mei » Amerikaanse bommen treffen de Chinese ambassade in Belgrado.
      • 24 september » Bisschopswijding van de Nederlander Hugo van Steekelenburg, bisschop van Almenara in Brazilië, door zijn voorganger Diogo Reesink.
      • 2 december » Het Verenigd Koninkrijk draagt politieke macht in Noord-Ierland over aan het Noord-Ierse parlement.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Strootmann


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Strootman, "Genealogie Strootman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-strootman/I2482.php : benaderd 6 februari 2026), "Gerardus Johannes Strootmann (1903-1999)".