Genealogie Strootman » Gerhardus van Setten (1924-2018)

Persoonlijke gegevens Gerhardus van Setten 


Gezin van Gerhardus van Setten

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Gezin vertrekt naar Australë

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus van Setten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus van Setten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus van Setten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 mei 1924 lag tussen 10,5 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
    • De temperatuur op 15 augustus 2018 lag tussen 16,4 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Nederland gaan naar aanleiding van een westerstorm voor het eerst alle stormvloedkeringen tegelijk dicht.
      • 14 april » Amerikaans advocaat en Lgbt-activist David Buckel (60) steekt zichzelf in brand uit protest tegen de klimaatverandering.
      • 29 juni » Prins Charles slaat zanger Barry Gibb tot ridder van Orde van het Britse Rijk. Jasper van 't Hof ontvangt de Buma Boy Edgar Prijs 2018.
      • 15 september » De Sint-Urbanuskerk in Amstelveen wordt door een felle uitslaande brand grotendeels verwoest.
      • 26 oktober » De finale van het eerste seizoen van The Talent Project is gewonnen door Avanaysa Neida, gezien door 894.000 kijkers.
      • 28 december » Pauline Broekema doet haar laatste verslag voor het NOS Journaal. Ze neemt na 2000 bijdrages in 34 jaar afscheid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1922 » Hal Clement, Amerikaans sciencefiction-schrijver († 2003)
    • 1922 » Roy Newman, Amerikaans autocoureur († 1970)
    • 1925 » Eddy Bruma, Surinaams politicus en schrijver († 2000)
    • 1925 » John Cocke, Amerikaans informaticus († 2002)
    • 1925 » Jan Sperna Weiland, Nederlands theoloog en hoogleraar († 2011)
    • 1926 » Chuck Arnold, Amerikaans autocoureur († 1997)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Setten


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Strootman, "Genealogie Strootman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-strootman/I20366.php : benaderd 6 februari 2026), "Gerhardus van Setten (1924-2018)".