Genealogie Sevinga » Aleida van de GHEIJNE (± 1286-????)

Persoonlijke gegevens Aleida van de GHEIJNE 


Gezin van Aleida van de GHEIJNE

Zij is getrouwd met Willem III Jean d'AVESNES.

Zij zijn getrouwd rond 1310 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Claes Willemsz van de GHEIJNE  ± 1310-± 1350 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleida van de GHEIJNE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aleida van de GHEIJNE

Aleida van de GHEIJNE
± 1286-????

± 1310

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de GHEIJNE


De publicatie Genealogie Sevinga is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Sevinga, "Genealogie Sevinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johannes-zijlstra/I1071523930.php : benaderd 8 augustus 2025), "Aleida van de GHEIJNE (± 1286-????)".