Kwartierstaat Cramer » Alberic I de Mâcon (± 880-> 950)

Persoonlijke gegevens Alberic I de Mâcon 

  • Hij is geboren (Naissance) rond 880.Bron 1
  • Beroep: vicomte de macon (950); Comte de Mâcon,sire de Bracon et de Salins.
  • Aantal kinderen: 1
  • Aantal keer getrouwd: 1
  • Hij is overleden (Décès) na 950.
  • De biologische ouders zijn Mayeul de Narbonne en Raymonde de Limoges
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 mei 2018.

Gezin van Alberic I de Mâcon

Hij had een relatie met Attelane de Mâcon.


Kind(eren):

  1. Létald I de Mâcon  ± 900-965 
  2. Robert de Châlon  ± 905-???? 


Notities over Alberic I de Mâcon

Alberik I van Mâcon (ca. 900 - 945) was een zoon van Majolus, burggraaf van Narbonne, en van Rainoldis. Hij was gehuwd met Tolosana, dochter en erfgename van Raculfus van Mâcon, en noemde zich graaf van Mâcon, na de dood van zijn schoonvader. Zo werd hij de stichter van de erfelijke graven van Mâcon. Zijn deel in Narbonne, liet hij aan zijn broer Valcherius (Gaucher). Nadat hij weduwnaar was geworden, hertrouwde hij met Bertha. Rond 940 deed hij een schenking aan de kerk van Saint-Vincent te Mâcon. In 941 kreeg hij het kasteel van Brâcon in leen, samen met een aantal andere bezittingen in Varasques. Alberik ging vervolgens in Salins wonen en liet Mâcon aan zijn oudste zoon Leutald. Hij is begraven in de kerk van Saint-Étienne te Besançon.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Alberik_I_van_M%C3%A2con
---------------------------

Il nait vers 885. Fils du vicomte Mayeul de Narbonne et de Raimondis de Limoges. Mayeul et son épouse Raymonde sont nommés dans une charte de l'archevêque de Narbonne de 911, ainsi que leurs deux fils Walchaire et Albéric.

Il épouse la vicomtesse Atallana ou Attala ou Adela ou Tolana de Mâcon (fille du vicomte de Macon Ranoux ou Raculfe ou Racon de Macon)1 avec qui il a pour enfant :

Le futur comte Liétald II de Mâcon

Il s'intitule comte de Mâcon en 932

Il épouse en seconde noce Berthe de Troyes (fille du comte Garnier de Troyes), puis Richilde.

Il disparait en 943. Son fils Liétald II de Mâcon lui succède comme comte de Macon.

http://fr.wikipedia.org/wiki/Aubry_Ier_de_M%C3%A2con

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alberic I de Mâcon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alberic I de Mâcon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alberic I de Mâcon

Alberic I de Mâcon
± 880-> 950



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. -1 / seconde maison des comtes de macon (930-975)

    Over de familienaam De Mâcon


    De publicatie Kwartierstaat Cramer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Cramer, "Kwartierstaat Cramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cramer/I8254.php : benaderd 22 januari 2026), "Alberic I de Mâcon (± 880-> 950)".