Hij heeft/had een relatie met Gerritje Frederiks Bessem.
Kind(eren):
Hij is diaken te Voorst. In 1677 koster en lidmaat.
In 1678 is Jacob Evers van Beeck kerckmeester.
De kinderen van 1659-1671 werden gedoopt met als vader "Jacob Everts" zonder "van Beeck".
Bij degenen, die trouwden staat onveranderd: dr/zn van Jacob Everts "van Beeck". Zijn er dan toch twee "Jacob Evertsen's" ? Ik kan me dat zowat niet voorstellen.
Jacob Everts is getuige bij Peterken Jansen, dr van Jan Petersen Bresser X Jan Egberts, sn van Egbert Jansen in 1661. Verder bij huw. Jenneken Jansen X Roelof Willems Kruymer. Jenneken is wed. Herman Arents op Brinck. Jaar: 1678.
Andere getuigen: Jacob Jansen en ?? Claessen.
In 1682 wordt gedpt dochtertje Henrik Jansen " op Jacob Everts's plaats". De vader is overleden bij de doop. Hier wordt hij genoemd "Hendrick op Oldenhof".
Op 13-01-1661 wordt gedpt Jenneken, dochter van Hendrick Jansen op de beeck.! (03-12-1682: Thomas Dercks HissinckXJenneken Jacob Everts van Beeck, wed. zal Hendrick Everts op Oldenhof in Voorstonden.)
Jacob Evertsen en Gerrit Egberts zijn get. bij huw. Jenneken Jacobs van Beeck wed Hendrick Everts op Oldenhof, X Thomas Dercks Hissinck in 1682.
In 1689 is Jacob Everts get. bij huw Merriken Jansen dr zall. Jan Bresser.
In 1707 is Jacob Everts get. bij huw Willemken Jansen, wed Hendrick Warners waarbij vermeld (slecht leesbaar): "noie parentis spousi".(??)
Jacob Everts is (waarschijnlijk) getrouwd met een dochter van Frederick Hermens Bessem X Wendeltje.( Zie ook Kwrtst Dolman?Vredegoor in VG 1988/159).
Jacob erft samen met Frederick van Bessem van Herman Bessum (Zie Tynsreg. fol 142r en "BEBUHI") en een van de dochters van Jacob heet Wendeltje.
De volgende dochters van Jacob hebben een "Gerritje" als eerste dochter: JennekenXThomas Dercks Hissinck
LuytjenXJan Jansen Hissinck (als 2e dr)
WendeltjeXJan Rutgers Ankersmit
Jacob van Beeck is momber op 09?12?1687 over de kinderen van Berent Alberts Beumer, Aelbert en Megtelt.. De andere momber is Willem Luiloffs Beumer.
0012-inv 123 Register Leengoederen:
Jacob van Beeck wordt beleend met "De grote Bouwcamp (of Rammelweert. Zie ook tekst Willem Lamberts)" op 18?12?1700. Dit goed gaat later naar: Jan Hissinck X Agnes Willemsen en Frederick van Beek X Anneken Jansen op de Sluysweyde.
Leenregisters Kwartier Arnhem pag 379:
"De hoffstadt Middelbeeck met de goederen daartoe gehoorende": de helft wordt beleend op 10-02-1719 aan de wed. van Jacob van Beek en Anna van Beek (X Benjamin Overdorp), dochter en erfg. van Jacob van Beek.
http://gw4.geneanet.org/pvandenborn?lang=en;pz=wyneke;nz=van+den+born;ocz=0;p=jacob+everts;n=van+beeck
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.