Kwartierstaat Cramer » Jan Willems Muys (± 1630-????)

Persoonlijke gegevens Jan Willems Muys 

  • Hij is geboren rond 1630.
  • Woonachtig in het jaar 1667: Wapenveld.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 januari 2015.

Gezin van Jan Willems Muys

Hij is getrouwd met Henrickien Gerrits.

Zij zijn 30 december 1666 te Heerde verloofdHeerde.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1667 te HeerdeHeerde.

1667
30-01-1667 Jan Willems, weduwnaer tot Wapenvelt en
Henrickien Gerrits, j.d. tot Hattum (att. ane Hattem)

vvg_pub096.pdf

Kind(eren):

  1. Swaentien Jans  1668-????
  2. Willem Jans Muis  1671-> 1743 


Notities over Jan Willems Muys

uit vvg_pub096.dpf

Jan Willems is als hij trouwt weduwnaar:

30-01-1667 Jan Willems, weduwnaer tot Wapenvelt en
Henrickien Gerrits, j.d. tot Hattum (att. ane Hattem)

Er wordt ook eerder melding gemaakt van huwelijken van een zekere Jan Willems, mogelijk zijn dit namen van eerdere vrouwen:

03-10-1658 Jan Willems, weduwnaer van zaliger Henrickien Jans ende (...?)
23-01-1659 Jan Willems, weduwnaer van zaliger Hillechien Henricks tot Wapenvelde
ende Trijne Bartels, woonende tot Marckluijn
In het lidmatenboek van Heerde wordt in 1669 (begin ds Absalom Malecoot) genoemd als lidmaat in Wapenveld:
Hendrikjen Gerrits, vrouw van Jan Muys

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willems Muys?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willems Muys

Jan Willems Muys
± 1630-????

1667

Henrickien Gerrits
± 1640-????

Willem Jans Muis
1671-> 1743

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

Over de familienaam Willems Muys


De publicatie Kwartierstaat Cramer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap Cramer, "Kwartierstaat Cramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cramer/I0719.php : benaderd 15 januari 2026), "Jan Willems Muys (± 1630-????)".