Kwartierstaat Cramer » Gerberge de Clermont (1155-1206)

Persoonlijke gegevens Gerberge de Clermont 

  • Zij is geboren in het jaar 1155.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (15) toen kind (Werry II de Walcourt-Fontoy) werd geboren (??-??-1170).

  • Zij is overleden in het jaar 1206, zij was toen 51 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Geoffroy de Montaigu en Julienne de Duras
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juni 2011.

Gezin van Gerberge de Clermont

Zij heeft/had een relatie met Werry I de Walcourt-Fontoy.


Kind(eren):



Notities over Gerberge de Clermont

Gerberge werd begraven in de abdij van Justemont, iets gelegen voor de kust van het departement Moselle, tussen de Orne en Fensh

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerberge de Clermont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerberge de Clermont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerberge de Clermont


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam De Clermont


    De publicatie Kwartierstaat Cramer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Cramer, "Kwartierstaat Cramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cramer/I0668.php : benaderd 16 januari 2026), "Gerberge de Clermont (1155-1206)".