Kramer Stamboom » Wytske Harmens Jelsma (1889-1972)

Persoonlijke gegevens Wytske Harmens Jelsma 

Bronnen 1, 2

Gezin van Wytske Harmens Jelsma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wytske Harmens Jelsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wytske Harmens Jelsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wytske Harmens Jelsma

Wytske Harmens Jelsma
1889-1972


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Genealogie Boon - van der Mark Website, Brigitte Boon - van der Mark, Wijtske Jelsma, 18 november 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Genealogie Boon - van der Mark Website

    Familiestamboom: 58702701-17
  2. Storm(s) Web Site, Wilhelmus Gerardus (Wim) Storm, via https://www.myheritage.nl/person-2811486...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Storm(s) Web Site

    Familiestamboom: 69645961-28

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1889 lag rond de 4,2 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jelsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jelsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jelsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jelsma (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I604147.php : benaderd 13 februari 2026), "Wytske Harmens Jelsma (1889-1972)".