Kramer Stamboom » George Gerhard Olsen (1914-1995)

Persoonlijke gegevens George Gerhard Olsen 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren op 18 december 1914 in Otter Tail County, Minnesota, Verenigde Staten.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1920: Otto, Otter Tail, Minnesota, United States.
    • in het jaar 1930: Otto, Otter Tail, Minnesota, United States.
    • in het jaar 1949: Springfield Township, Winneshiek, Iowa, United States.
    • op 8 april 1950: Springfield Township, Winneshiek, Iowa, United States.
  • Hij is overleden op 3 november 1995 in Ridgeway, Winneshiek, Iowa, USA, hij was toen 80 jaar oud.
  • Alternatief: Hij is overleden op 5 november 1995 in Cedar Rapids-Iowa City, Iowa, United States, hij was toen 80 jaar oud.
    Obituary
  • Hij is begraven in het jaar 1995 in Washington Prairie Lutheran Church Cemetery, Washington Prairie, Winneshiek, Iowa, United States of America.
  • Een kind van Iver Olson en Helena Johanna Hanson

Gezin van George Gerhard Olsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George Gerhard Olsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk George Gerhard Olsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van George Gerhard Olsen

Iver Olson
1880-1961

George Gerhard Olsen
1914-1995


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Klatzky Web Site, Barbara Klatzky, George Gerhard Olsen, 24 oktober 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Klatzky Web Site

    Familiestamboom: 506539001-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1914 lag tussen 4,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
  • De temperatuur op 5 november 1995 lag tussen -4,1 °C en 5,7 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (90%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Nederlands enige producent van krantenpapier, Parenco, kondigt aan zijn prijzen, die per januari al met 20 tot 25 procent omhoog gingen, nog verder te moeten verhogen.
    • 5 mei » Bij een aanval door extremistische moslims op een zwaarbewaakt industrieel complex in het zuiden van Algerije komen vijf buitenlanders en een Algerijnse militair om het leven.
    • 19 mei » De regering van de Thaise minister-president Chuan Leekpai eindigt.
    • 1 juni » Noorwegen kampt met de ernstigste overstromingen in 125 jaar door smeltende sneeuw en zware regenval.
    • 29 juni » In de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel stort de Sampoong Department Store (warenhuis) in. Daarbij komen 501 mensen om het leven.
    • 20 december » 159 van de 163 inzittenden van een Boeing 757-200 van American Airlines komen om het leven in het zuidwesten van Colombia als het toestel vlak voor de landing in Cali tegen een berg vliegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Olsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Olsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Olsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Olsen (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I600214.php : benaderd 1 januari 2026), "George Gerhard Olsen (1914-1995)".