Kramer Stamboom » William Albin Sandberg Sakariason (1905-1958)

Persoonlijke gegevens William Albin Sandberg Sakariason 

Bron 1

Gezin van William Albin Sandberg Sakariason

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot William Albin Sandberg Sakariason?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk William Albin Sandberg Sakariason

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van William Albin Sandberg Sakariason

William Albin Sandberg Sakariason
1905-1958


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Erpelding Web Site, Kathryn Petri (Erpelding), William Albin Sandberg Sakariason, 24 oktober 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Erpelding Web Site

    Familiestamboom: 148034531-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1905 lag tussen -2,6 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 19 oktober 1958 lag tussen 4,1 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
    • 29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
    • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
    • 14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
    • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sakariason


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I600117.php : benaderd 12 februari 2026), "William Albin Sandberg Sakariason (1905-1958)".