Kramer Stamboom » Ingvar Margido Lyngstad (1915-1986)

Persoonlijke gegevens Ingvar Margido Lyngstad 

Bron 1

Gezin van Ingvar Margido Lyngstad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ingvar Margido Lyngstad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ingvar Margido Lyngstad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ingvar Margido Lyngstad

Ingvar Margido Lyngstad
1915-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Iversen Web Site, Grethe Iversen, Ingvar Margido Lyngstad, 10 oktober 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Iversen Web Site

    Familiestamboom: 418749271-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 april 1915 lag tussen -0,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 22 juni 1986 lag tussen 11,5 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (82%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat de DDR met 1-0 in een oefenwedstrijd in Leipzig. Spits Marco van Basten tekent voor de enige treffer.
    • 21 maart » Een man met een stanleymes vernielt het doek Who's afraid of Red, Yellow and Blue van de schilder Barnett Newman in het Amsterdamse Stedelijk Museum.
    • 6 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker de Ronde van Vlaanderen.
    • 21 april » De Amerikaanse televisiejournalist Geraldo Rivera opent live op tv voor de ogen van een miljoenenpubliek de "geheime" kluis van Al Capone.
    • 12 september » Opening van de attractie Captain EO in Epcot.
    • 19 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen Polen in de EK-kwalificatiereeks.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Rudolf Fischer, Zwitsers autocoureur († 1976)
  • 1913 » Ken Carpenter, Amerikaans atleet († 1984)
  • 1917 » Johnny Hoes, Nederlands zanger, componist en platenproducer († 2011)
  • 1918 » Dirk Durrer, Nederlands cardioloog en hoogleraar († 1984)
  • 1918 » Georges Heisbourg, Luxemburgs diplomaat († 2008)
  • 1918 » Luis María de Larrea y Legarreta, Spaans rooms-katholiek bisschop († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lyngstad

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lyngstad.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lyngstad.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lyngstad (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I598932.php : benaderd 16 februari 2026), "Ingvar Margido Lyngstad (1915-1986)".