Kramer Stamboom » Ralph Bosgraaf (1925-2018)

Persoonlijke gegevens Ralph Bosgraaf 

Bron 1
  • Hij is geboren op 28 februari 1925.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1930: Georgetown, Ottawa, Michigan, USA.
    • in het jaar 1935: Georgetown, Ottawa, Michigan.
    • op 1 april 1940: Age: 15; Marital Status: Single; Relation to Head of House: Son, Georgetown, Ottawa, Michigan, USA.
  • (Race) : White.
  • Hij is overleden op 26 februari 2018 in Holland, Ottawa, Michgian, Verenigde Staten, hij was toen 92 jaar oud.
  • Een kind van en Taetske Boonstra

Gezin van Ralph Bosgraaf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ralph Bosgraaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ralph Bosgraaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ralph Bosgraaf

Ralph Bosgraaf
1925-2018


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Koster Web Site, Steven Koster, Ralph Bosgraaf, 18 september 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Koster Web Site

    Familiestamboom: 870475111-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1925 lag tussen 2,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 26 februari 2018 was gemiddeld -3,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Eva Jinek is uitgeroepen tot Omroepvrouw van het Jaar.
    • 18 januari » Er woedt een zware storm over Ierland, Groot-Brittannië, België, Nederland, Duitsland en Polen. Er komen tien mensen om het leven, waarvan twee in Nederland. Ook wordt het treinverkeer volledig stilgelegd.
    • 12 maart » Bij de US-Bangla Airlines-vlucht 211 kwamen 49 van de 71 inzittenden om het leven in Nepal.
    • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
    • 1 juli » Max Verstappen wint op de Red Bull Ring de GP van Oostenrijk.
    • 18 december » Charles Michel neemt na 4 jaar ontslag als eerste minister van Belgie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosgraaf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosgraaf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosgraaf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosgraaf (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I598312.php : benaderd 30 december 2025), "Ralph Bosgraaf (1925-2018)".