Kramer Stamboom » Sonja Falkenløve Andersen (1917-1997)

Persoonlijke gegevens Sonja Falkenløve Andersen 

Bron 1
  • Zij is geboren op 12 augustus 1917 in København.
  • Beroep: Tandlæge, Høyanger, Norge.
  • Volkstelling op 5 november 1930, Ejderstidgade, Københavns, Denmark.
  • Volkstelling op 5 november 1925, Ejderstedgade, København, Denmark.
  • Volkstelling op 5 november 1940, Ejderstedgade, København, Denmark.
  • Zij is overleden in het jaar 1997 in Bergen, Norge, zij was toen 79 jaar oud.

Gezin van Sonja Falkenløve Andersen

Zij is getrouwd met Aake Irgens.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Tore Irgens  1952-2012 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sonja Falkenløve Andersen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sonja Falkenløve Andersen

Sonja Falkenløve Andersen
1917-1997


Aake Irgens
1930-1975

Tore Irgens
1952-2012

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Falkenløve Web Site, Preben Falkenløve, Sonja Falkenløve Irgens (født Andersen), xxx-template
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Falkenløve Web Site

    Familiestamboom: 171103711-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1917 lag tussen 11,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Andersen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Andersen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Andersen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Andersen (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I596925.php : benaderd 30 april 2025), "Sonja Falkenløve Andersen (1917-1997)".