Kramer Stamboom » Erna Haldorsen (1928-2014)

Persoonlijke gegevens Erna Haldorsen 

Bron 1

Gezin van Erna Haldorsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Erna Haldorsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Erna Haldorsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Erna Haldorsen

Erna Haldorsen
1928-2014


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Alfaro Web Site, Reidun Alfaro, Erna Thomassen (født Haldorsen), xxx-template
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Alfaro Web Site

    Familiestamboom: 324698201-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1928 lag tussen -2,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Robert Frank, Zwitsers-Amerikaans cineast/fotograaf († 2019)
  • 1926 » Hugh Leonard, Iers toneelschrijver († 2009)
  • 1926 » Vicente Aranda, Spaans filmregisseur en scenarioschrijver († 2015)
  • 1928 » Wim Bosboom, Nederlands radio- en televisiepresentator († 2001)
  • 1929 » Imre Kertész, Hongaars schrijver en Nobelprijswinnaar († 2016)
  • 1930 » José Águas, Portugees voetballer († 2000)

Over de familienaam Haldorsen


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I595609.php : benaderd 11 januari 2026), "Erna Haldorsen (1928-2014)".