De temperatuur op 23 december 1924 lag tussen -1,9 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
Dag van overlijden 29 juni 2010
De temperatuur op 29 juni 2010 lag tussen 11,1 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
1 januari » De Belgische politicus Herman Van Rompuy begint aan zijn ambtstermijn als eerste permanente voorzitter van de Europese Raad.
21 januari » General Motors kondigt de sluiting aan van de fabriek in Antwerpen, waar sinds 1930, Chevrolets en Opels worden gemaakt.
15 maart » De Binnenhoftoren in Rotterdam wordt geopend.
14 juli » Een hevige storm raast over Wallonië en de streek rond Leuven. Op 1 uur tijd worden 20.500 bliksemontladingen gemeten, met pieken tot 526 ontladingen per minuut. In Elsenborn worden rukwinden tot 137km/h gemeten.
8 november » De Franse schrijver Michel Houellebecq wint de Prix Goncourt voor La Carte et le Territoire.
13 november » Aung San Suu Kyi wordt vrijgelaten.
Dag van begraven 6 augustus 2010
De temperatuur op 6 augustus 2010 lag tussen 7,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
20 mei » KVRS Waasland - SK Beveren ontstaat uit een fusie tussen Red Star Waasland en KSK Beveren.
23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
14 oktober » Installatie van het kabinet-Rutte I in Nederland.
20 november » Vladimir Arzumanian wint voor Armenië het Junior Eurovisiesongfestival 2010 met het nummer Mama.
9 december » Estland wordt lid van de OESO.
12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I592789.php : benaderd 2 januari 2026), "Liv Janny Forseth (1924-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.