De temperatuur op 22 april 1937 lag tussen 4,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
Trouwdag 30 oktober 1959
De temperatuur op 30 oktober 1959 lag tussen 3,9 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 17,6 mm neerslag gedurende 11,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
16 februari » Fidel Castro wordt premier van Cuba na afzetting van president Fulgencio Batista op 1 januari.
17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
Dag van overlijden 14 oktober 2011
De temperatuur op 14 oktober 2011 lag tussen 1,9 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
11 februari » Na 30 jaar presidentschap stapt Hosni Moebarak van Egypte na 18 dagen van massale protesten op.
13 februari » Schaatsster Ireen Wüst is voor de tweede keer wereldkampioen allround geworden in Calgary.
6 maart » Parlementsverkiezingen in Estland.
9 mei » Wielrenner Wouter Weylandt komt in de 3e etappe van de Ronde van Italië dodelijk ten val in de afdaling van de Passo del Bocco.
24 juli » Ondanks zijn strijd tegen kanker wil president Hugo Chávez van Venezuela zich beschikbaar stellen voor een nieuwe, zesjarige ambtstermijn, zegt hij tegen de krant Correo del Orinoco.
27 oktober » In het Disneyland Park te Parijs ontspoort een van de achtbaantreinen van de attractie Big Thunder Mountain Railroad.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I588831.php : benaderd 3 januari 2026), "Jetske Buurstra (1937-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.