Kramer Stamboom » Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter (1873-1947)

Persoonlijke gegevens Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter 

Bron 1
  • Roepnaam Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine.
  • Zij is geboren op 17 augustus 1873 in Gedeide, Dabbsjön, Frostviken, Jämtland, Sweden.
    Källa: Bodil Westberg, 2008.
  • Woonachtig:
    • tussen 1881 en 1891: I Socken, Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
    • tussen 1892 en 1900: Dabbsjön, Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
    • tussen 1900 en 1910: Obefintliga, Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
    • tussen 1910 en 1919: Obefintliga, Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
  • Volkstelling in het jaar 1891, Vefsn, Nordland, Norway.
  • Zij is overleden in het jaar 1947, zij was toen 73 jaar oud.
  • Een kind van Jöns Nilsson en Martha Marit Jonsdotter

Gezin van Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter

Zij is getrouwd met August Anderson.

Zij zijn getrouwd op 16 september 1897, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margrethe Marguerit (Greta) Kristine Jensdatter

Jon Olsen
1821-1882
Jöns Nilsson
1845-1931

Margrethe Marguerit (Greta) Kristine Jensdatter
1873-1947

1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gullhav Web Site, Karin Gullhav, via https://www.myheritage.nl/person-1500130...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Gullhav Web Site

    Familiestamboom: 211037601-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1873 lag rond de 20,0 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 16 september 1897 lag rond de 14,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1871 » Jan Hemsing, Nederlands pianist en zanger († 1924)
  • 1876 » Henri Winkelman, Nederlands opperbevelhebber († 1952)
  • 1877 » Jan Gratama, Nederlands architect, schilder, tekenaar en redacteur († 1947)
  • 1885 » Tim Ahearne, Brits atleet († 1968)
  • 1887 » Karl I van Habsburg, laatste keizer van Oostenrijk-Hongarije († 1922)
  • 1887 » Marcus Garvey, Jamaicaans burgerrechtenactivist († 1940)

Over de familienaam Jensdatter


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I588348.php : benaderd 1 januari 2026), "Margrethe Marguerit (Greta) Kristine (Margrethe, Marguerit (Greta) Kristine) Jensdatter (1873-1947)".