De temperatuur op 15 januari 1945 lag tussen -5,8 °C en 3,0 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 3,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
19 maart » Tweede Wereldoorlog: voor de kust van Japan wordt het Amerikaanse vliegdekschip USS Franklin geraakt door een bom. Achthonderd man personeel komt om, en het schip is zwaar beschadigd.
16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
30 juli » Het Amerikaanse schip USS Indianapolis wordt als laatste schip in de Tweede Wereldoorlog getorpedeerd en zinkt.
12 augustus » Japan capituleert na de atoombommen op Hiroshima en Nagasaki.
15 augustus » Keizer Hirohito houdt een radiotoespraak waarin hij de onvoorwaardelijk overgave van Japan bekendmaakt. Dit is het einde van de Tweede Wereldoorlog.
11 september » President Harry Truman beslist op advies van Henry Stimson, de Amerikaanse minister van Oorlog, dat de oorlog met Japan en Duitsland voortaan bekend zal staan als de "Tweede Wereldoorlog".
Dag van overlijden 9 februari 2004
De temperatuur op 9 februari 2004 lag tussen 1,3 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
24 januari » Gastland Tunesië begint de 24ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 2-1 overwinning op Rwanda in het Olympisch Stadion in Radès.
1 mei » Opening van het Vikingstadion, een voetbalstadion in de Noorse stad Stavanger.
13 juni » Bij de verkiezingen voor het Vlaamse parlement wordt de voor racisme veroordeelde extreem-rechtse partij Vlaams Blok de tweede grootste partij in Vlaanderen met een kwart van de stemmen.
1 juli » De Amerikaans-Europese ruimtesonde Cassini komt in een baan rond Saturnus. De sonde werd gelanceerd in 1997.
4 juli » Griekenland wint het EK voetbal in Portugal door Portugal in Lissabon met 1-0 te verslaan.
13 november » In het Limburgse Helden wordt een moskee in brand gestoken, naar aanleiding van de moord op Theo van Gogh elf dagen eerder.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I583695.php : benaderd 5 januari 2026), "Gabe Tijmen van Dijk (1945-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.