Kramer Stamboom » Asbjørn Ryeng (1941-1981)

Persoonlijke gegevens Asbjørn Ryeng 

Bron 1

Gezin van Asbjørn Ryeng

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Asbjørn Ryeng?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Asbjørn Ryeng

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Asbjørn Ryeng

Alf Ryeng
1904-1987

Asbjørn Ryeng
1941-1981


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Løvli Web Site, Ida Charlotte Løvli, Asbjørn Ryeng, xxx-template
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Løvli Web Site

    Familiestamboom: 71470501-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1941 lag tussen 10,3 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De Britten vallen Tobroek in Libië aan.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 28 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Santa Fe.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 9 december » Het Verenigd Koninkrijk en het Gemenebest van Naties verklaren de oorlog aan Japan.
  • De temperatuur op 27 juli 1981 lag tussen 11,6 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 14,9 uur zonneschijn (94%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 20 juni » Duizenden mensen wandelen door de in aanbouw zijnde Hemtunnel tussen Zaandam en Amsterdam om de mijlpaal te vieren dat het afzinken van tunneldelen onder het Noordzeekanaal is gelukt.
    • 5 juli » De eerste Parkpop wordt georganiseerd met vele optredens, waaronder Gruppo Sportivo. Er komen 35.000 bezoekers op het festival af.
    • 3 oktober » De hongerstaking van IRA-gevangenen in de Maze-gevangenis in Belfast eindigt na zeven maanden en tien doden.
    • 6 oktober » Vliegtuigongeval Moerdijk: een Fokker F28-4000 van de NLM stort neer in zwaar onweer bij Moerdijk.
    • 10 oktober » In Bonn houden 200.000 à 300.000 betogers tegen kernwapens de grootste demonstratie uit de geschiedenis van de Duitse Bondsrepubliek
    • 31 oktober » Einde van de Eerste Tovenaarsoorlog (Harry Potter)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ryeng

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ryeng.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ryeng.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ryeng (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I577877.php : benaderd 29 december 2025), "Asbjørn Ryeng (1941-1981)".