Kramer Stamboom » Hjørdis Petrine Rystad (1918-1999)

Persoonlijke gegevens Hjørdis Petrine Rystad 

Bron 1

Gezin van Hjørdis Petrine Rystad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hjørdis Petrine Rystad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hjørdis Petrine Rystad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hjørdis Petrine Rystad


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. kristensen Web Site, randi Frantzen, Hjørdis Petrine Rystad, 13 januari 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: kristensen Web Site

    Familiestamboom: 371737221-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1918 lag tussen 7,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
  • De temperatuur op 11 januari 1999 lag tussen -3,5 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (78%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De NASA lanceert op Cape Canaveral de onbemande Mars Polar Lander, die op Mars op zoek moet gaan naar water (ijs).
    • 26 januari » Paus Johannes Paulus II reist van Mexico naar Saint Louis (Missouri, Verenigde Staten) voor een tweedaags bezoek.
    • 15 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch prolongeren de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam op strafballen te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 29 mei » Een verwoestende brand in de Tauerntunnel kost aan 12 mensen het leven.
    • 12 juni » Servische troepen trekken zich terug uit Kosovo na 79 dagen van NAVO-bombardementen.
    • 2 september » Michael Klim verbetert in Canberra het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter) tot 50,99.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rystad

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rystad.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rystad.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rystad (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I577858.php : benaderd 28 december 2025), "Hjørdis Petrine Rystad (1918-1999)".