Kramer Stamboom » Johanna (Molla) Nilssen (1926-1992)

Persoonlijke gegevens Johanna (Molla) Nilssen 

Bron 1

Gezin van Johanna (Molla) Nilssen

Zij is getrouwd met Sverre Sandberg.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna (Molla) Nilssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Lund Web Site, Kjell Lund, Johanna (Molla) Sandberg (born Nilssen), 12 januari 2023
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Lund Web Site

    Familiestamboom: 515336691-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1926 lag tussen 12,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 16 april 1992 lag tussen 1,4 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 8 januari » In Kigali protesteren zo'n 30.000 betogers tegen de regering van Rwanda en het eenpartijsysteem.
    • 16 februari » Zeker dertig mensen worden gedood en meer dan honderd raken gewond, als soldaten het vuur openen op een door priesters geleide vredesmars in de Zaïrese hoofdstad Kinshasa.
    • 5 april » Kieren Perkins scherpt in Canberra het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.48,40. Het oude record (14.50,36) stond sinds 13 januari 1991 op naam van de Duitse zwemmer Jörg Hoffmann.
    • 24 mei » Uit de autonoom georganiseerde - volgens Servië "illegale" - verkiezingen in Kosovo komt de Liga voor een Demokratisch Kosovo (LDK) van Ibrahim Rugova als grote overwinnaar uit de bus.
    • 16 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Moses Kiptanui het wereldrecord op de 3.000 meter van de Marokkaan Saïd Aouita (7.29,45) tot 7.28,96.
    • 16 september » Het Verenigd Koninkrijk wordt door speculatie gedwongen het Europees Wisselkoersmechanisme te verlaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nilssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nilssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nilssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nilssen (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I577760.php : benaderd 19 februari 2026), "Johanna (Molla) Nilssen (1926-1992)".