Kramer Stamboom » Theunis Hoen (1921-1996)

Persoonlijke gegevens Theunis Hoen 

Bronnen 1, 2

Gezin van Theunis Hoen

Hij is getrouwd met Geertje Dam.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theunis Hoen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theunis Hoen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theunis Hoen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juni 1921 lag tussen 11,3 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 14 september 1996 lag tussen 10,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Yasser Arafat wint de eerste presidentsverkiezingen in de autonome Palestijnse gebieden.
    • 21 januari » Het Mexicaans voetbalelftal wint de derde editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 2-0 te verslaan.
    • 18 mei » Judoka Mark Huizinga wint bij de EK judo in Den Haag de eerste van zijn vijf Europese titels.
    • 28 augustus » Prins Charles en Prinses Diana scheiden.
    • 5 september » Jules Wijdenbosch is de nieuwe president van Suriname. De kandidaat van de NDP van Desi Bouterse krijgt in de Verenigde Volksvergadering 31 stemmen meer dan de zittende president Ronald Venetiaan.
    • 14 oktober » Atletiektrainer en oud-sprinter Achmed de Kom is door de KNAU geroyeerd als lid, omdat hij atleten verplicht bepaalde omstreden voedingsmiddelen liet kopen tijdens een trainingskamp in Italië.
  • De temperatuur op 18 september 1996 lag tussen 8,3 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 29 februari » Een vliegtuigcrash in de Andes (Peru) kost aan 123 mensen het leven.
    • 19 maart » Kettingbotsing op de A19 in Wervik
    • 19 mei » De Nederlandse judoploeg sluit de EK judo in Den Haag af met vijf gouden en één zilveren medaille, en eindigt daardoor als eerste in het medailleklassement.
    • 7 juli » Richard Krajicek wint als eerste Nederlandse tennisser de finale van Wimbledon.
    • 1 september » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO gesloten.
    • 2 oktober » Bij wielrenner Lance Armstrong wordt teelbalkanker geconstateerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoen (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I576249.php : benaderd 31 december 2025), "Theunis Hoen (1921-1996)".