Kramer Stamboom » Edmund Persson (1917-1937)

Persoonlijke gegevens Edmund Persson 

Bron 1
  • Hij is geboren op 16 november 1917 in Björkvattnet, Frostviken, Jämtland (Z).
    Källa: Bodil Westberg, 2008.
  • Hij is overleden in het jaar 1937, hij was toen 19 jaar oud.
  • Een kind van Per Jönsson

Gezin van Edmund Persson

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edmund Persson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Edmund Persson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Edmund Persson

Per Jönsson
1880-1955

Edmund Persson
1917-1937


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kristiansen Web Site, Torger David Kristiansen, Edmund Persson, 18 december 2022
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Kristiansen Web Site

    Familiestamboom: 284664961-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 november 1917 lag tussen 3,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Persson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Persson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Persson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Persson (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I576077.php : benaderd 13 februari 2026), "Edmund Persson (1917-1937)".