Kramer Stamboom » Lyle Winifred Lackmann (1915-1968)

Persoonlijke gegevens Lyle Winifred Lackmann 

Bron 1

Gezin van Lyle Winifred Lackmann


Notities over Lyle Winifred Lackmann

Notes

Lyle Winifred Lackmann, son of Johann Henrich Franciscus (Henry) Lackmann and Alice Mae Richards, was born in Yankton, SD on July 17, 1915. He died in Sacramento, CA on Apr. 11, 1968.

Lyle was married to Doris Hahn. It is not known whether they had childlren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lyle Winifred Lackmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lyle Winifred Lackmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lyle Winifred Lackmann

Lyle Winifred Lackmann
1915-1968


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Lawson Keays Wyatt Wise Web Site, Jeanne Lawson, Lyle Winifred Lackmann, 4 december 2022
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Lawson Keays Wyatt Wise Web Site

    Familiestamboom: 51480891-5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juli 1915 lag tussen 12,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 23,0 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
  • De temperatuur op 11 april 1968 lag tussen -0,9 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (68%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » De Nederlandse schaatser Tonny Ferwerda vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst hij 34205,15 m.
    • 10 juni » Gastland Italië wint het EK voetbal door Joegoslavië in de (replay van de) finale met 2-0 te verslaan.
    • 1 juli » De lidstaten van de EEG schaffen de onderlinge douanerechten op industrieproducten af.
    • 1 juli » Nucleair non-proliferatie verdrag wordt getekend door ongeveer zestig landen in Genève, Zwitserland.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 2 oktober » Bloedbad van Tlatelolco: het leger en de politie schieten op een menigte vreedzame demonstranten in Tlatelolco.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lackmann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lackmann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lackmann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lackmann (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I575172.php : benaderd 29 december 2025), "Lyle Winifred Lackmann (1915-1968)".