Kramer Stamboom » Serge Ballif Benson (1877-1959)

Persoonlijke gegevens Serge Ballif Benson 

Bronnen 1, 2

Gezin van Serge Ballif Benson

Hij is getrouwd met Melinda Caroline Nelson.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1903 te Salt Lake City, Salt Lake, Utah, United States, hij was toen 26 jaar oud.

Getrouwd met: Serge Ballif BENSON

Kind(eren):

  1. Sergene Benson  1904-1995
  2. Serge Nelson Benson  1906-1994
  3. Constance BENSON  1908-1981
  4. Donna Benson  1910-1997
  5. Fae Benson  1914-1968
  6. Zetta Benson  1916-2013

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Serge Ballif Benson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Serge Ballif Benson

Serge Ballif Benson
1877-1959

1903
Donna Benson
1910-1997
Fae Benson
1914-1968
Zetta Benson
1916-2013

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Johnsen, Karen Johnsen, Serge Ballif Benson
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Johnsen

    Familiestamboom: 646323281-2
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1877 lag rond de 10,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
  • De temperatuur op 30 oktober 1877 lag rond de 12,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
  • De temperatuur op 2 oktober 1903 lag tussen 12,3 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
  • De temperatuur op 18 januari 1959 lag tussen -0,7 °C en 1,3 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In Tibet begint een opstand tegen de Chinese overheersing die duizenden Tibetanen het leven zou kosten.
    • 31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
    • 4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
    • 31 juli » Oprichting van de terroristische organisatie 'Euskadi Ta Askatasuna', beter bekend als ETA of Baskische Afscheidingsbeweging
    • 20 augustus » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn in gebruik genomen.
    • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
  • De temperatuur op 21 januari 1959 lag tussen 5,7 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
    • 3 februari » Buddy Holly, Ritchie Valens en The Big Bopper komen om bij een vliegtuigongeluk. Deze dag wordt bekend als "The day the music died" (De dag waarop de muziek stierf).
    • 19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
    • 10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
    • 10 november » Oprichting van de Bisschoppelijke Hiërarchie in Belgisch-Congo met zes aartsbisdommen en 26 bisdommen.
    • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1852 » Curt von François, Duits militair, koloniaal en ontdekkingsreiziger († 1931)
  • 1857 » Herman van Cappelle, Nederlands geoloog en museumdirecteur († 1932)
  • 1869 » Mahatma Gandhi, Indiaas pacifist en politicus († 1948)
  • 1890 » Groucho Marx, Amerikaans komiek en acteur († 1977)
  • 1895 » Bud Abbott, Amerikaans komiek en acteur († 1974)
  • 1895 » Marta Heimeran, Duits mede-oprichtster van De Christengemeenschap († 1965)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Benson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Benson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Benson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Benson (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I575078.php : benaderd 31 december 2025), "Serge Ballif Benson (1877-1959)".