Kramer Stamboom » Elisabeth van der Meer (1903-1989)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van der Meer 

Bron 1
  • Zij is geboren op 23 september 1903 in Tietjerk, Tietjerkstradeel, Friesland, Nederland.
    te Leeuwarden, BS Geboorte Burgerlijke Stand Tietjerksteradeel - Tresoar, Deel: 1062, Periode: 1903, Tietjerksteradeel, archief 30-37, inventaris­num­mer 1062, 23 september 1903, Geboorteregister 1903, aktenummer 341


     te Leeuwarden, BS Geboorte
    Burgerlijke Stand Tietjerksteradeel - Tresoar, Deel: 1062, Periode: 1903, Tietjerksteradeel, archief 30-37, inventaris­num­mer 1062, 23 september 1903, Geboorteregister 1903, aktenummer 341

  • Zij is overleden op 6 mei 1989 in Birdaard kerk, Ferwerderadeel, Friesland, Nederland, zij was toen 85 jaar oud.
  • Zij is begraven in Birdaard kerk, Ferwerderadeel, Friesland, Nederland.
  • Een kind van Franke Harmens van der Meer en Tjaltje Gosses Visser

Gezin van Elisabeth van der Meer


Notities over Elisabeth van der Meer

*/

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van der Meer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth van der Meer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van der Meer

Elisabeth van der Meer
1903-1989


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. R.J. De Bruin, R.J. de Bruin, Elisabeth van der Meer, 3 december 2022
    Toegevoegd via een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: R.J. De Bruin Familiestamboom: 141228581-5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1903 lag tussen 7,5 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (34%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
  • De temperatuur op 6 mei 1989 lag tussen 7,2 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Een man vernielt in het Dordrechts Museum tien schilderijen.
    • 1 mei » Waarnemend president-generaal Andrés Rodriguez wint als kandidaat van de Colorado-partij de presidentsverkiezingen in Paraguay met zo'n 74 procent van de stemmen.
    • 21 juni » Rechter Giovanni Falcone, de belangrijkste bestrijder van de maffia en een van de best beschermde personen in Italië, ontsnapt ternauwernood aan een bomaanslag op zijn vakantiewoning op Sicilië.
    • 10 juli » De sultan van Brunei, volgens Money Magazine de rijkste man ter wereld, wordt in Londen bestolen voor een waarde van 10 miljoen pond, circa 35 miljoen gulden.
    • 30 september » De West-Duitse minister Genscher maakt in Praag bekend dat duizenden Oost-Duitse vluchtelingen uit Tsjecho-Slowakije naar West-Duitsland mogen uitreizen.
    • 10 november » Petar Mladenov leidt in Bulgarije een paleiscoup tegen de secretaris van het centraal comité van de BKP, Todor Zjivkov, die nog dezelfde dag aftreedt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Meer


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I574822.php : benaderd 28 december 2025), "Elisabeth van der Meer (1903-1989)".