Kramer Stamboom » Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold (1918-2016)

Persoonlijke gegevens Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold 

Bron 1

Gezin van Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eldbjørg Nille Illevold

Ivar Illevold
1895-1972
Margit Berger
1901-1987

Eldbjørg Nille Illevold
1918-2016


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1918 lag tussen 3,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
  • De temperatuur op 6 september 2016 lag tussen 11,3 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 17 februari » In Bolivia loopt een betoging uit de hand. Een administratief gebouw in de stad El Alto wordt in brand gestoken, waardoor zes ambtenaren omkomen.
    • 13 mei » Bewapende IS-terroristen vallen een café aan in Balad, een stad ten noorden van Bagdad. Op dat moment zit het café vol zat met fans van Real Madrid CF. Zeker 28 mensen komen om en meer dan 45 mensen raken gewond.
    • 1 juli » Letland wordt lid van de OESO.
    • 7 juli » De Nederlander Churandy Martina wint de 100 meter tijdens de Europese kampioenschappen atletiek 2016 in Amsterdam.
    • 18 september » Edwin Kiptoo uit Kenia wint voor de tweede keer op rij de Dam tot Damloop.
    • 18 november » Op de spoorlijn van Groningen naar Roodeschool gebeurt voor de derde keer in korte tijd een ongeluk. Dit keer komt er een trein in botsing met een tankauto met melk nabij Winsum. Er zijn 18 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Illevold

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Illevold.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Illevold.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Illevold (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I567732.php : benaderd 19 februari 2026), "Eldbjørg Nille "Tussa" Illevold (1918-2016)".