Kramer Stamboom » Jan Jansma (1931-2000)

Persoonlijke gegevens Jan Jansma 

Bron 1

Gezin van Jan Jansma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jansma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Jansma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jansma

Pieter Jans Jansma
± 1856-1930
Pieter Jansma
1883-1965

Jan Jansma
1931-2000


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 mei 1931 lag tussen 10,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
  • De temperatuur op 17 juli 2000 lag tussen 12,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De gevreesde mondiale computerstoring als gevolg van de millenniumbug blijft uit.
    • 6 februari » Zwemmer Ian Thorpe scherpt in Berlijn zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.41,10.
    • 17 maart » In Oeganda plegen meer dan 300 aanhangers van een occulte sekte collectief zelfmoord.
    • 14 juni » Georgië treedt toe tot de Wereldhandelsorganisatie.
    • 6 oktober » Eerste aflevering van de Amerikaanse actieserie CSI: Crime Scene Investigation. Deze serie wordt vanaf die dag vertoond op RTL 4.
    • 12 oktober » Bij een zelfmoordaanslag op de Amerikaanse torpedojager USS Cole in de haven van Aden in Jemen vallen 17 doden en 39 gewonden; Osama bin Laden zou erachter zitten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jansma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansma (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I566782.php : benaderd 16 maart 2026), "Jan Jansma (1931-2000)".