Kramer Stamboom » Wytske Tjerks Feenstra (1918-1993)

Persoonlijke gegevens Wytske Tjerks Feenstra 

Bron 1

Gezin van Wytske Tjerks Feenstra

Zij is getrouwd met Sake Harmens de Boer.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1942 te Stavoren, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Harmen de Boer  1945-2014 
  2. Jessy de Boer  1952-2012

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wytske Tjerks Feenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wytske Tjerks Feenstra

Wytske Tjerks Feenstra
1918-1993

1942
Jessy de Boer
1952-2012

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Strikwerda Web Site, Sake Strikwerda, Wytske Tjerks Feenstra, xxx-template
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Strikwerda Web Site

    Familiestamboom: 221730581-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1918 lag tussen -1,6 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 23 december 1942 lag tussen 0,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.
  • De temperatuur op 21 december 1993 lag tussen 0,6 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 13,9 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Voetballer Erik Tammer maakt namens sc Heerenveen drie doelpunten in negen minuten in het duel tegen Helmond Sport.
    • 2 mei » In Ecuador worden meer dan 1500 huizen verwoest door het breken van een dam in de Paute in het zuiden van het land.
    • 19 mei » Het aantal politieke moorden, verdwijningen en martelingen in Guatemala neemt volgens Amnesty International toe, ondanks tegenovergestelde beweringen van de burgerregering van president Jorge Serrano Elias.
    • 2 juli » Bloedbad van Sivas (Turkije): tijdens een cultureel festival komen 37 mensen, waaronder een Nederlandse, om door een aanval van een islamitisch-fundamentalistische menigte.
    • 31 augustus » Vijftien mensen, onder wie enkele Portugezen, vinden de dood bij aanvallen door het rebellenleger van UNITA-leider Jonas Savimbi op de Angolese stad Cuito.
    • 18 november » Eenentwintig politieke partijen in Zuid-Afrika keuren de nieuwe grondwet goed.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Don Edwards, Amerikaans politicus († 2015)
  • 1915 » Ibolya Csák, Hongaars atlete († 2006)
  • 1916 » Hans Haasmann, Nederlands schoonspringer († 2008)
  • 1917 » King, Braziliaans voetballer
  • 1920 » Hetty Blok, Nederlands actrice, cabaretière, regisseuse en zangeres († 2012)
  • 1922 » Teala Loring, Amerikaans actrice († 2007)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Feenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feenstra (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I566624.php : benaderd 6 maart 2026), "Wytske Tjerks Feenstra (1918-1993)".