Kramer Stamboom » Coral Joy Blett (1959-2002)

Persoonlijke gegevens Coral Joy Blett 

Bron 1

Gezin van Coral Joy Blett

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coral Joy Blett?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coral Joy Blett

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coral Joy Blett

Otto Holst
1895-1979

Coral Joy Blett
1959-2002


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1959 lag tussen 7,5 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 12,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Jack Kilby van Texas Instruments vraagt patent aan op de geïntegreerde schakeling.
    • 17 februari » Een optreden in het Londense Covent Garden maakt de Australische sopraan Joan Sutherland op slag wereldberoemd.
    • 5 april » Eerste uitzending van het programma Sport in Beeld op de Nederlandse televisie, de voorloper van Studio Sport.
    • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
    • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
    • 22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
  • De temperatuur op 15 juli 2002 lag tussen 16,3 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Alleen de euro is in Finland nog wettig betaalmiddel. De markka is daarmee geschiedenis geworden.
    • 22 juni » Een aardbeving van 6,5 op de schaal van Richter doodt meer dan 261 mensen in West-Iran.
    • 8 september » In Keulen wint de Nederlandse hockeyploeg voor de zesde keer de Champions Trophy.
    • 17 september » Rwanda begint met de terugtrekking van zijn troepenmacht (23.400 man) uit DR Congo.
    • 31 oktober » Aardbeving nabij San Giuliano di Puglia en Campobasso (Italië).
    • 28 november » Bij een aanslag op een hotel in Mombassa vallen 13 doden en 80 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Blett

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blett.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blett.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blett (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I558608.php : benaderd 19 februari 2026), "Coral Joy Blett (1959-2002)".