Kramer Stamboom » Charles Fredrick Rogers (1887-1959)

Persoonlijke gegevens Charles Fredrick Rogers 

Bronnen 1, 2

Gezin van Charles Fredrick Rogers

Hij is getrouwd met Lucile Sarah Low.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1909 te Logan, Cache, Utah, hij was toen 22 jaar oud.

Getrouwd met: Charles Frederick ROGERS

Kind(eren):

  1. Helen Lucile Rogers  1910-2007
  2. Scot Low Rogers  1916-1928
  3. Norma Rogers  1921-2009 
  4. Avon Rogers  1925-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Fredrick Rogers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Fredrick Rogers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Fredrick Rogers

Charles Fredrick Rogers
1887-1959

1909
Norma Rogers
1921-2009
Avon Rogers
1925-2014

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Passey Web Site, Kelly Scott Passey, Charles Fredrick Rogers
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Passey Web Site

    Familiestamboom: 249611781-1
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1887 lag rond de 26,1 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 3 november 1909 lag tussen 3,1 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 4 september 1959 lag tussen 10,7 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
    • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
    • 27 augustus » Openingsceremonie van de derde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Chicago.
    • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
    • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
    • 29 december » De metro van Lissabon wordt in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 7 september 1959 lag tussen 9,5 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
    • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
    • 19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.
    • 21 oktober » Het Solomon R. Guggenheim Museum in New York opent voor het publiek. Het werd ontworpen door Frank Lloyd Wright.
    • 18 november » Première van de film Ben-Hur van William Wyler.
    • 1 december » Twaalf landen, waaronder de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie, tekenen het Zuidpoolverdrag waarbij Antarctica wordt gevrijwaard van militaire activiteiten. Dit was de eerste wapenovereenkomst in de Koude Oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1884 » Vincent Auriol, Frans president († 1966)
  • 1885 » Georg Wilhelm Pabst, Oostenrijks filmregisseur († 1967)
  • 1885 » Arnold Pressburger, Oostenrijks filmproducent († 1951)
  • 1886 » Rebecca Clarke, Brits violiste en componiste (overleden 1979
  • 1887 » James Finlayson, Schots-Amerikaans filmacteur en komiek († 1953)
  • 1890 » André Devaere, Belgisch pianist en componist († 1914)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rogers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rogers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rogers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rogers (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I556478.php : benaderd 30 december 2025), "Charles Fredrick Rogers (1887-1959)".