Kramer Stamboom » Marius Småriseth (1919-1992)

Persoonlijke gegevens Marius Småriseth 

Bron 1

Gezin van Marius Småriseth

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marius Småriseth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marius Småriseth

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marius Småriseth

Marius Småriseth
1919-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ragna bjørnstaddanielsen Web Site, Jarl arvid danielsen, Marius Småriseth, 21 maart 2022
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Ragna bjørnstaddanielsen Web Site

    Familiestamboom: 204458081-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1919 lag tussen 0,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
  • De temperatuur op 14 juli 1992 lag tussen 10,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 7,1 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Europese Gemeenschap heft de olie- en de sportboycot tegen Zuid-Afrika op, en staat ook weer wetenschappelijke en culturele contacten toe met het land.
    • 20 april » Het Roemeense Hooggerechtshof veroordeelt 21 voormalige partijkopstukken tot langdurige gevangenisstraffen wegens actieve steun aan de pogingen van toenmalig dictator Nicolae Ceaușescu om de opstand van december 1989 de kop in te drukken.
    • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
    • 29 september » Veronica zendt op Nederland 2 de eerste aflevering uit van All You Need Is Love. Robert ten Brink presenteert het programma en zal dat tot op heden blijven doen.
    • 1 oktober » In het Magic Kingdom wordt de attractie Splash Mountain geopend.
    • 11 december » De Nederlandse radiozender Radio 538 wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1921 » Eddy Doorenbos, Nederlands zanger, bassist, gitarist, pianist, componist en tekstdichter († 2013)
  • 1921 » Johnny Otis, Amerikaans zanger († 2012)
  • 1922 » Stan Lee, Amerikaans stripauteur († 2018)
  • 1922 » Willy Pot, Nederlands illustrator († 1991)
  • 1924 » Milton Obote, Oegandees politicus († 2005)
  • 1925 » Piet Kamerman, Nederlands acteur

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Småriseth


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I549891.php : benaderd 30 december 2025), "Marius Småriseth (1919-1992)".