Kramer Stamboom » Jöns Johan Jonsson (1862-????)

Persoonlijke gegevens Jöns Johan Jonsson 

Bron 1
  • Hij is geboren op 17 augustus 1862 in Björkvattnet, Frostviken (Z).
    Källa: Bodil Westberg, 2008.
  • Woonachtig:
    • tussen 1861 en 1865: Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
    • tussen 1871 en 1880: Kyrkbolandet, Frostviken, Jämtlands, Jämtland, Sweden.
  • Een kind van Jon Persson Sjöström en Elen Persdotter

Gezin van Jöns Johan Jonsson

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jöns Johan Jonsson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jöns Johan Jonsson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jöns Johan Jonsson

Jöns Johan Jonsson
1862-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wesley Web Site, Maureen Wesley, via https://www.myheritage.nl/person-1505647...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Wesley Web Site

    Familiestamboom: 485373841-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1862 lag rond de 17,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jonsson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jonsson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jonsson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jonsson (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I541284.php : benaderd 30 december 2025), "Jöns Johan Jonsson (1862-????)".