De temperatuur op 8 september 1920 lag tussen 7,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
Dag van overlijden 14 januari 2001
De temperatuur op 14 januari 2001 lag tussen -5,3 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
23 april » Intel introduceert de Pentium 4-processor.
28 april » Erik Dekker wint de 36ste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
25 juli » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt bij de wereldkampioenschappen in Fukuoka zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.44,06.
9 augustus » Terroristische aanslag in het Sbarro-pizzarestaurant van Jeruzalem, Israël.
19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.
14 december » Er ontstaat in Nederland een stormloop op de gratis eurokits die opgehaald kunnen worden.
Dag van begraven 19 januari 2001
De temperatuur op 19 januari 2001 lag tussen -1,3 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I541083.php : benaderd 16 februari 2026), "Einar Kristian Nystad (1920-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.