Kramer Stamboom » Gladys Otilia Jenson (1928-2021)

Persoonlijke gegevens Gladys Otilia Jenson 

Bron 1

Gezin van Gladys Otilia Jenson

Zij is getrouwd met Hjalmar Clifford Lind.

Zij zijn getrouwd van 30 april 1949 tot 6 januari 2001 te Colfax Lutheran Church, WI, United States, zij was toen 20 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e): Francis Roland Knutson

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Wanda Gail Lind  1954-2001

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gladys Otilia Jenson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gladys Otilia Jenson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gladys Otilia Jenson

Gladys Otilia Jenson
1928-2021

2001

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1928 lag tussen 5,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jenson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jenson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jenson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jenson (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I533975.php : benaderd 17 maart 2026), "Gladys Otilia Jenson (1928-2021)".