Kramer Stamboom » Sadie Palma (1883-1963)

Persoonlijke gegevens Sadie Palma 

Bron 1
  • Zij is geboren december 1883 in Grand Rapids, Kent, Michigan, United States.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1900: Precinct 2 Grand Rapids city Ward 6, Kent, Michigan, United States.
    • in het jaar 1900: ED 66 Precinct 1 Grand Rapids city Ward 6, Kent, Michigan, United States.
    • in het jaar 1920: Grand Rapids Ward 1, Kent, Michigan, United States.
    • in het jaar 1930: Grand Rapids, Kent, Michigan, United States.
    • in het jaar 1935: Same House.
    • in het jaar 1940: Ward 1, Grand Rapids, Grand Rapids City, Kent, Michigan, United States.
  • (Marriage) op 25 mei 1905 in Grand Rapids, Kent, Michigan.
  • Zij is overleden op 7 oktober 1963 in Grand Rapids, Kent, Michigan, United States, zij was toen 79 jaar oud.
  • Alternatief: Zij is overleden op 7 oktober 1963, zij was toen 79 jaar oud.

Gezin van Sadie Palma

Zij is getrouwd met Marten Heidenga.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1905 te Grand Rapids, Kent, Michigan, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sadie Palma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1963 lag tussen 3,4 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 18 januari » De twaalfde Elfstedentocht wordt verreden onder barre omstandigheden. Reinier Paping wint.
    • 17 juli » In IJmuiden wordt voetbalclub Telstar opgericht na een fusie tussen VSV en Stormvogels.
    • 31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
    • 24 november » In Dallas wordt Lee Harvey Oswald doodgeschoten door Jack Ruby. Het incident is live op televisie te zien.
    • 9 december » Het Sultanaat Zanzibar wordt onafhankelijk.
    • 31 december » De Centraal-Afrikaanse Federatie valt uiteen in Malawi, Rhodesië en Zambia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Palma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Palma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Palma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Palma (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I530863.php : benaderd 31 december 2025), "Sadie Palma (1883-1963)".