Kramer Stamboom » Beret (1737-1828)

Persoonlijke gegevens Beret 

Bronnen 1, 2
  • Zij is geboren in het jaar 1737 in Neset, Nordli, Nord Tröndelag, Norge.
    Källa: Bodil Westberg, 2008.
  • Beroep: Nybyggarhustru.
  • Woonachtig:
    • Björkvattnet, Jämtland.
    • Björkvattnet, Jämtlands län, Sweden.
  • Zij is overleden op 4 oktober 1828 in Björkvattnet, Frostviken, Jämtland, zij was toen 91 jaar oud.
  • Een kind van Ole Andersen Lövsjölien Jørgensen Neset en Marit Pedersdatter

Gezin van Beret

Zij is getrouwd met Aren Jönsson Bratland (Jensen Bratland).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1755 te Snasa, Nordli, Nord Tröndelag, Norge, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Kerstin Aronsdotter  1772-1819

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beret?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Beret

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bergman Web Site, larry Bergman, Beret Jönsson Bratland (Jensen Bratland) (born Andersdatter Neset), 30 juli 2022
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Bergman Web Site

    Familiestamboom: 251658901-1
  2. Ulsaker/Haraldsen Web Site, Kjell Arne Haraldsen, Beret Andersdatter Neset
    Toegevoegd via een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Ulsaker/Haraldsen Web Site Familiestamboom: 271967241-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1828 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: omtrent betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1828: Bron: Wikipedia
    • 5 januari » De eerste editie van het Algemeen Handelsblad komt in Amsterdam van de persen.
    • 14 april » Eerste editie van Noah Websters woordenboek.
    • 22 mei » In Zeeland wordt begonnen met geregelde veerdiensten.
    • 26 mei » De mysterieuze Kaspar Hauser duikt op in Neurenberg.
    • 11 augustus » Ranavalona I wordt koningin van het Koninkrijk Madagaskar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia



De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I515514.php : benaderd 6 februari 2025), "Beret (1737-1828)".