Kramer Stamboom » Jond Dagmar Kjelmo (1909-1986)

Persoonlijke gegevens Jond Dagmar Kjelmo 

Bron 1

Gezin van Jond Dagmar Kjelmo

Zij is getrouwd met Bjarne Sørhøy.

Zij zijn getrouwd op 3 december 1932 te Overhalla, Overhalla, Nord-Trøndelag, Norge, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jostein Sørhøy  1932-1944
  2. Sørhøy  1940-1999
  3. Birger Sørhøy  1941-1942
  4. Jostein Sørhøy  1950-2017

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jond Dagmar Kjelmo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jond Dagmar Kjelmo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jond Dagmar Kjelmo

Jond Dagmar Kjelmo
1909-1986

1932
Sørhøy
1940-1999

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1909 lag tussen 8,7 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 3 december 1932 lag tussen 2,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 5,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
  • De temperatuur op 14 mei 1986 lag tussen 9,7 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 12 januari » In Frankrijk komt de komiek Coluche voor het eerst bijeen met Les Enfoirés om geld in te zamelen voor dak- en thuislozen.
    • 16 februari » Mário Soares wordt gekozen tot president van Portugal, de eerste burgerpresident sinds 60 jaar.
    • 19 februari » De Sovjet-Unie lanceert het Mir ruimtestation.
    • 11 april » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als zesde en laatste bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 3 mei » België wint voor de eerste maal het Eurovisiesongfestival, dankzij de jonge Sandra Kim.
    • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Dortmund met 3-1 van West-Duitsland. Spits Rudi Völler scoort tweemaal in de oefenwedstrijd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kjelmo

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kjelmo.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kjelmo.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kjelmo (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I512695.php : benaderd 18 februari 2026), "Jond Dagmar Kjelmo (1909-1986)".