Kramer Stamboom » Geertje Beverwijk

Persoonlijke gegevens Geertje Beverwijk 

Bron 1

    Gezin van Geertje Beverwijk

    Zij is getrouwd met Jan Drost.

    Zij zijn getrouwd op 20 juni 1897 te Groningen, Nederland.


    Kind(eren):

    1. Jantina Drost  1898-1898
    2. hendrikje drost  1901-1903
    3. Neeltje Drost  1904-1977
    4. Jan Dirk Drost  1905-1962
    5. Albert drost  1908-1979 
    6. Hendrik Drost  1910-1911
    7. Heiko Drost  1911-

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Beverwijk?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Beverwijk

    Geertje Beverwijk

    1897

    Jan Drost
    1875-????

    Jantina Drost
    1898-1898
    Neeltje Drost
    1904-1977
    Albert drost
    1908-1979
    Hendrik Drost
    1910-1911

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Mychal Web Site, Adrian Mychal, Geertje Drost (born Beverwijk), xxx-template
      Toegevoegd via een Person Discovery
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: Mychal Web Site Familiestamboom: 543042501-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juni 1897 lag rond de 11,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.

    Over de familienaam Beverwijk


    De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I508411.php : benaderd 29 december 2025), "Geertje Beverwijk".