Kramer Stamboom » Ybeltje Veenstra (1915-2002)

Persoonlijke gegevens Ybeltje Veenstra 

Bron 1

Gezin van Ybeltje Veenstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ybeltje Veenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ybeltje Veenstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ybeltje Veenstra

Aagje Heystra
1894-????

Ybeltje Veenstra
1915-2002


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1915 lag tussen 8,0 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
  • De temperatuur op 15 augustus 2002 lag tussen 13,3 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (75%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Schaatsster Andrea Nuyt verbetert in Salt Lake City haar eigen en ruim twee weken oude Nederlands record op de 500 meter (37,76 seconden) en zet een tijd van 37,54 op de klokken.
    • 20 maart » Ontslag van Luc De Hovre als hulpbisschop van Mechelen-Brussel (België).
    • 26 april » Een 19-jarige scholier schiet in het Duitse Erfurt 16 mensen dood en pleegt daarna zelfmoord.
    • 14 juli » Tijdens de viering van de nationale feestdag ontkomt Jacques Chirac aan een moordaanslag op zijn leven.
    • 1 augustus » De stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren, die vijf jaar vermist waren, worden gevonden in de duinen van Egmond en Bergen.
    • 8 november » Opening van de Color Line Arena, een multifunctionele arena in de Duitse stad Hamburg.
  • De temperatuur op 20 augustus 2002 lag tussen 16,1 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 25,2 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 1 april » Nederland legaliseert euthanasie.
    • 6 mei » Beëdiging van Marc Ravalomanana als president van Madagaskar.
    • 19 juni » Steve Fossett begint zijn soloballonvlucht rond de wereld.
    • 22 juli » Installatie van het kabinet-Balkenende I. LPF-staatssecretaris Philomena Bijlhout treedt enkele uren na haar beëdiging af, omdat was gebleken dat ze tijdens de Surinaamse decembermoorden lid was van de Volksmilitie.
    • 16 oktober » Ministers Eduard Bomhoff en Herman Heinsbroek treden af. Dezelfde dag biedt het voltallige kabinet-Balkenende I het ontslag aan aan de koningin.
    • 7 november » Iran verbiedt het adverteren van Amerikaanse producten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Tillie Olsen, Amerikaans schrijfster, dichteres, vakbondsactiviste en feministe († 2007)
  • 1913 » Lex Metz, Nederlands fotograaf, grafisch ontwerper en illustrator († 1986)
  • 1914 » Dick van Rijn, Nederlands sportverslaggever († 1996)
  • 1914 » Emmy Andriesse, Nederlands fotograaf en verzetsstrijder († 1953)
  • 1914 » Lucien Van Nuffel, Belgisch atleet, voetballer en voetbalscheidsrechter (overleden in 1980)
  • 1919 » Giulio Andreotti, Italiaans politicus († 2013)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veenstra (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I507406.php : benaderd 12 februari 2026), "Ybeltje Veenstra (1915-2002)".