Kramer Stamboom » Romke Rienks (± 1719-1910)

Persoonlijke gegevens Romke Rienks 

Bron 1

Gezin van Romke Rienks

Hij is getrouwd met Yttje Johannes.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Trijntje Doejes  1727-1792
  2. Marten Doeyes  < 1728-1788
  3. Hinke Doeyes  < 1732-< 1777

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Romke Rienks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Romke Rienks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Romke Rienks

Hendrik Rienks
± 1655-1737
Aaltje Ruurds
????-1728
Rienk Hendriks
± 1678-1722
Jetske Romkes
± 1680-1719

Romke Rienks
± 1719-1910


Yttje Johannes
± 1724-± 1803

Marten Doeyes
< 1728-1788
Hinke Doeyes
< 1732-< 1777

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. broekman/looijenga/kaijen Web Site, Selma Broekman, Romke Rienks, 5 mei 2016
    Toegevoegd via een Instant Discovery™
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: broekman/looijenga/kaijen Web Site Familiestamboom: 130596411-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 september 1910 lag tussen 9,7 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rienks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rienks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rienks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rienks (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I502603.php : benaderd 9 augustus 2025), "Romke Rienks (± 1719-1910)".