Stamboom Kouters » Petrus Verschuren (1909-1979)

Persoonlijke gegevens Petrus Verschuren 


Gezin van Petrus Verschuren

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Cornelia Adriana Dirven.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1939 te Princenhage, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd na 1964.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Verschuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Verschuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Verschuren

Anna Koevoet
1836-1918

Petrus Verschuren
1909-1979

(1) 1939
(2) > 1964
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom Rienus Domenie, akte 37
    2. Stamboom Adrie Van Eekelen-Dirven.
    3. Stamboom Rienus Domenie, akte 63

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 mei 1909 lag tussen 8,3 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 17 augustus 1939 lag tussen 9,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
      • 15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
    • De temperatuur op 23 december 1979 lag tussen 0,2 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 16,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Bokser Rudi Koopmans behaalt in Rotterdam de Europese titel in het halfzwaargewicht door een overwinning op de Italiaan Aldo Traverso.
      • 25 april » The Police is voor het eerst te zien bij Top of the Pops bij de BBC.
      • 21 juni » Sony lanceert de eerste Walkman.
      • 11 juli » Het ruimtestation Skylab komt terug op aarde.
      • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
      • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verschuren


    De publicatie Stamboom Kouters is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Kouters, "Stamboom Kouters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kouters-stamboom/I5116.php : benaderd 27 januari 2026), "Petrus Verschuren (1909-1979)".