Stamboom Kouters » Anna Maria "An" Kouters (1947-2017)

Persoonlijke gegevens Anna Maria "An" Kouters 


Gezin van Anna Maria "An" Kouters

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria "An" Kouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria "An" Kouters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Kouters


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Mensenlinq
    2. Mensenlinq
    3. Mensenlinq

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 juni 1947 lag tussen 9,5 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
      • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
      • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
      • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
    • De temperatuur op 17 november 2017 lag tussen 0,6 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Op het vliegveld Fort Lauderdale-Hollywood International Airport worden 5 personen doodgeschoten en raken 13 anderen gewond.
      • 18 februari » Op de wissels net buiten het station van Leuven ontspoort een trein met drie treinstellen van de NMBS aan lage snelheid. Het voorste motorstel komt met de neus in de tegenovergestelde richting op zijn zij te liggen in de berm. Eén iemand overlijdt, twee mensen lopen breuken op en één iemand diepe snijwonden in de hals. 24 andere mensen raken lichtgewond.
      • 25 maart » Ondanks een demonstratieverbod gaan duizenden betogers in Minsk, Brest, Vitebsk en andere steden in Wit-Rusland de straat op om te protesteren tegen het beleid van de autoritaire president Aleksandr Loekasjenko.
      • 3 april » Kredietbeoordelaar Standard & Poor's verlaagt de kredietwaardigheid van Zuid-Afrika naar junkstatus. Die verlaging volgt op het besluit van president Jacob Zuma om 9 van zijn 35 ministers te ontslaan, onder wie de minister van Financiën.
      • 20 augustus » Met 1749 dagen is het Kabinet Rutte II, het langstzittende kabinet van na de Tweede Wereldoorlog.
      • 24 september » Wielrenner Peter Sagan wordt in Bergen voor het derde jaar op rij wereldkampioen op de weg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kouters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kouters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kouters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kouters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kouters is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Kouters, "Stamboom Kouters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kouters-stamboom/I4659.php : benaderd 3 februari 2026), "Anna Maria "An" Kouters (1947-2017)".