Stamboom Kouters » Martinus Johannes "Martien" Kouters (1919-2007)

Persoonlijke gegevens Martinus Johannes "Martien" Kouters 


Gezin van Martinus Johannes "Martien" Kouters

Hij is getrouwd met Maria Cecilia Schatorjé.

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1941 te Haelen, hij was toen 21 jaar oud.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1941 te Haelen, hij was toen 21 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Benjamin Kouters  1964-1964

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Johannes "Martien" Kouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Johannes "Martien" Kouters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Door Jacobs-Kouters(305), akte 249
  2. Door Jacobs-Kouters(305)
  3. Door Jacobs-Kouters(305)
  4. www.archieven Haelen, akte 5
  5. Mia Kouters(307)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1919 lag tussen 0,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
  • De temperatuur op 7 juli 1941 lag tussen 13,0 °C en 30,7 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 14,7 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 23 september » Eerste gasexperimenten in Auschwitz.
  • De temperatuur op 4 mei 2007 lag tussen 8,0 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (80%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 februari » De Franse hogesnelheidstrein TGV behaalt op de op 10 juni te openen hogesnelheidslijn tussen Parijs en Straatsburg een snelheid van 553 km/u.
    • 1 maart » "Dag van zelfbeschadiging" of "Self Injury Awareness Day".
    • 19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
    • 7 juli » De nieuwe Zeven Wereldwonderen worden bekendgemaakt.
    • 12 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2007 wordt toegekend aan het Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) en de voormalige Amerikaanse vicepresident Al Gore.
    • 30 november » Het Valentijnskartel of Vlaams kartel houdt op met bestaan.
  • De temperatuur op 9 mei 2007 lag tussen 10,8 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Montenegrijns voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. In Podgorica wordt Hongarije met 2-1 verslagen.
    • 1 april » In de Efteling wordt de attractie De Vliegende Hollander geopend.
    • 2 april » Invoer van het rookverbod in openbare gelegenheden en op de werkvloer in Wales.
    • 17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
    • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
    • 30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1921 » Eddy Doorenbos, Nederlands zanger, bassist, gitarist, pianist, componist en tekstdichter († 2013)
  • 1921 » Johnny Otis, Amerikaans zanger († 2012)
  • 1922 » Stan Lee, Amerikaans stripauteur († 2018)
  • 1922 » Willy Pot, Nederlands illustrator († 1991)
  • 1924 » Milton Obote, Oegandees politicus († 2005)
  • 1925 » Piet Kamerman, Nederlands acteur

Bron: Wikipedia

  • 2004 » Hans van der Kop (80), Nederlands marinevlieger en schrijver
  • 2005 » Ignace van Swieten (62), Nederlands voetbalscheidsrechter
  • 2005 » Luis Taruc (91), Filipijns communist
  • 2006 » Carel Steensma (93), Nederlands militair, verzetsstrijder en vliegenier
  • 2007 » Mamadou Zare (45), Ivoriaans voetbalmanager en voetbalcoach
  • 2009 » Fritz Muliar (89), Oostenrijks acteur

Over de familienaam Kouters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kouters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kouters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kouters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kouters is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Kouters, "Stamboom Kouters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kouters-stamboom/I303.php : benaderd 12 maart 2026), "Martinus Johannes "Martien" Kouters (1919-2007)".