Koole's van het eiland IJsselmonde » Gerritt "George" Koole (1915-2010)

Persoonlijke gegevens Gerritt "George" Koole 


Gezin van Gerritt "George" Koole

(1) Hij is getrouwd met Johanna Irene Nyhoff.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1938, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marvin Wayne Koole  1941-2015 


(2) Hij is getrouwd met Macy Bernice Askew.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1964, hij was toen 48 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritt "George" Koole?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritt "George" Koole

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritt Koole

Arie Koole
1842-1912
Ingetje Pons
1853-1936

Gerritt Koole
1915-2010

(1) 1938
(2) 1964

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1915 lag tussen 10,9 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 19 november 2010 lag tussen 4,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Twee dagen voor de start van Afrikaans voetbalkampioenschap in Angola plegen rebellen een aanslag op het nationale elftal van Togo, waarbij zij in de noordelijke streek Cabinda met machinegeweren op de spelersbus schieten als deze onderweg is van het trainingskamp in Congo naar Angola. De buschauffeur overlijdt, zes spelers en drie begeleiders raken gewond.
      • 21 februari » Schaatsster Ireen Wüst wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen van Vancouver.
      • 3 maart » Recordinternational Ahmed Hassan speelt in Londen tegen Engeland zijn 173ste en laatste interland voor het Egyptisch voetbalelftal.
      • 25 maart » Een vulkaanuitbarsting op IJsland ontregelt het vliegverkeer in heel Europa.
      • 23 april » Heropening van de Sinan Erdem Dome in Istanboel.
      • 22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koole

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koole.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koole.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koole (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. J. Roos, "Koole's van het eiland IJsselmonde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kooles-van-het-eiland-ijsselmonde/I998.php : benaderd 18 februari 2026), "Gerritt "George" Koole (1915-2010)".