Stamboom Koning » Everdina Vrolijk (1919-1992)

Persoonlijke gegevens Everdina Vrolijk 


Gezin van Everdina Vrolijk

Zij is getrouwd met Stoffer Haan.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1945 te Vlagtwedde, Groningen, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Vrolijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1919 lag tussen -1,1 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 7,9 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
  • De temperatuur op 6 juni 1945 lag tussen 10,7 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: Adolf Hitler vaardigt zijn "Nero-bevel" uit waarin staat dat alle industrieën, militaire installaties, winkels, transportfaciliteiten en communicatielijnen in Duitsland moeten worden vernietigd.
    • 8 april » Zutphen is bevrijd door Canadezen en de Canadezenbrug is later naar hen genoemd.
    • 12 april » Franklin D. Roosevelt overlijdt, Harry S. Truman wordt ingezworen als president van de VS
    • 5 mei » Bespreking over voorwaarden capitulatie van het Duitse leger in Nederland op het einde van de Tweede Wereldoorlog. Dit is de basis voor Bevrijdingsdag.
    • 10 september » Vidkun Quisling wordt ter dood veroordeeld wegens collaboratie met de nazi's.
    • 26 september » Oprichting van de Iraanse voetbalclub Esteghlal FC.
  • De temperatuur op 21 april 1992 lag tussen 2,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 20 april » Zes Britse matrozen raken gewond als hun vliegdekschip tijdens een oefening in de Atlantische Oceaan per ongeluk wordt aangevallen door een eigen toestel.
    • 1 juni » Kazachstan en Turkmenistan spelen de eerste voetbalinterland uit de geschiedenis van beide voormalige Sovjet-republieken. Het onderlinge duel eindigt in een 1-0-overwinning voor Kazachstan.
    • 10 november » Gewapende VN-eenheden weten na twee maanden de controle over de luchthaven van de Somalische hoofdstad Mogadishu in handen te krijgen, hetgeen de VN in staat stelt het aantal hulpvluchten op het door honger en burgeroorlog verwoeste Somalië uit te breiden.
    • 4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.
    • 7 december » Militante hindoes verwoesten in India een 16e-eeuwse moskee; het daaropvolgende geweld kost meer dan 1100 mensen het leven.
    • 11 december » De Nederlandse radiozender Radio 538 wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vrolijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vrolijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vrolijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vrolijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koning is opgesteld door Danielle de Bock (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Danielle de Bock, "Stamboom Koning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/koning-stamboom/I464.php : benaderd 23 februari 2026), "Everdina Vrolijk (1919-1992)".