Koning Family Tree » Ikko (Ko) Schuur (1915-1994)

Persoonlijke gegevens Ikko (Ko) Schuur 

Bron 1

Gezin van Ikko (Ko) Schuur

Hij is getrouwd met Grietje Koning.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1943 te Winschoten, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ikko (Ko) Schuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ikko (Ko) Schuur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ikko (Ko) Schuur

Pieter Schuur
1888-1975
Sieka Dik
1888-1980

Ikko (Ko) Schuur
1915-1994

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nederlandse Begrafenisrecords, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Ikko Schuur
    Geboorte: 4 apr 1915
    Overlijden: 4 jun 1994
    Begrafenis: Winschoten Acacialaan, Oldambt, Groningen, Netherlands
    Leeftijd: 79
    Begraafplaats:
    Land: Netherlands
    Staat: Groningen
    Stad: Oldambt
    Naam: Winschoten Acacialaan

    Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikbaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikbaar op de homepage van de Graftombe website.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 april 1915 lag tussen 5,8 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
  • De temperatuur op 1 april 1943 lag tussen 4,9 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 8,4 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
    • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
    • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
  • De temperatuur op 4 juni 1994 lag tussen 9,5 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 24,7 mm neerslag gedurende 19,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 26 mei » Els De Temmerman, correspondente van de Volkskrant en de BRT in Afrika, wint de Dick Scherpenzeelprijs 1993.
    • 27 juni » Verheffing van het Bisdom Berlijn in Duitsland tot Aartsbisdom Berlijn en van de Apostolische Administraties Erfurt, Görlitz en Maagdenburg tot bisdommen.
    • 22 augustus » Ongeveer 20.000 demonstranten in Mexico-Stad protesteren tegen de verkiezingszege van PRI-kandidaat Ernesto Zedillo.
    • 4 november » De leider van de Bosnische Serviërs, Radovan Karadžić, kondigt een algehele mobilisatie af.
    • 28 november » De Amerikaanse seriemoordenaar Jeffrey Dahmer wordt in de gevangenis van Portage in de staat Wisconsin door een medegevangene vermoord.
    • 15 december » Netscape Navigator 1.0 wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuur

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schuur.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schuur.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schuur (onder)zoekt.

De publicatie Koning Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Harry Koning, "Koning Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/koning-family-tree/I500025.php : benaderd 5 augustus 2025), "Ikko (Ko) Schuur (1915-1994)".